zobacz także:

   O nas

   Prasa o nas

   Kontakt

   Polityka prywatności

   Filmy


   jak kupić?

   Znajdź Dystrybutora


   warto przeczytać:

   Sieciowanie central

   Inteligentna firma

   Slican MobilePhone

   Telekonferencje

   Pathfinder Slican31.05.2021

PFP 2021

Ruszyła kolejna edycja Przedsiębiorstwa Fair Play 2021. Firma Slican już 17 raz uczestniczy w tym programie promującym kulturę przedsiębiorczości.

 14.02.2020

Kolejny telefon IP w ofercie Slican

Slican VPS-902P to oferta dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości, bogatego w funkcje uniwersalnego telefonu IP w przystępnej cenie. Zapraszamy do zakupów.

Slican VPS-902P to uniwersalny telefon IP dla każdej firmy. Czytelny podświetlany wyświetlacz, przyciski BLF, dźwięk HD oraz przyciski funkcjonalne pozwalają na efektywne wykorzystanie wszystkich możliwości telefonu. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.

 

 

 

 

 

 

 04.12.2019

Wyróżnienie Fair Play za działaność innowacyjną.

W tegorocznej XXII edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play po raz pierwszy w historii przyznana została nagroda w zakresie innowacji. Wśród nagrodzonych firm znalazł się Slican.

W edycji 2019 docenione zostały nie tylko przedsiębiorstwa dbające o uczciwość i etykę w biznesie, ale także te nastawione na nieustanny rozwój, stale poszerzające swoją ofertę i jej jakość, oferujące nowe, lepsze towary bądź usługi. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było „Ciekawi jutra”.

Niezależnie od nagrody za innowacyjność Slican otrzymał również Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiebiorstwo Fair Play" 2019.13.05.2019

Gigabitowy telefon IP w ofercie Slican

Gigabitowy telefon VPS-912G z przyciskami BLF, zasilaniem PoE i dużym podświetlanym wyświetlaczem już w ofercie. Zapraszamy do zakupów.

Główne atuty  telefonu VPS-912G to 2 porty gigabitowe, programowalne przyciski BLF, dźwięk HD, podświetlany wyświetlacz, łatwa obsługa i współczesny design. Prezentowany telefon przeznaczony przede wszystkim dla klienta biznesowego, który ceni wygodę i jakość za rozsądną cenę.

 29.04.2019

Coroczne szkolenie Partnerów Slican

26 kwietnia  spotkaliśmy się z Partnerami Slican w Centrum Konferencyjnym Hotelu Monet w podtoruńskich Łysomicach. Jak co roku frekwencja dopisała.

Tegoroczne szkolenie poświęcone było aplikacjom MessengerCTI, CallCenter.MAN oraz dalszemu rozwojowi serwerów NCP. Nie zabrakło również podsumowania działań operatorskich Foneo. Uczestnicy szkolenia jak zwykle żywo reagowali na prezentowane treści.

Nagrodziliśmy Partnerów wyróżniających się w sprzedaży serwerów NCP.

 
Rozmowom nie było końca.

 starsze informacje