zobacz także:

   O nas

   Prasa o nas

   Kontakt

   Polityka prywatności

   Filmy


   jak kupić?

   Znajdź Dystrybutora


   warto przeczytać:

   Sieciowanie central

   Inteligentna firma

   Slican MobilePhone

   Telekonferencje

   Pathfinder Slican27.11.2018

Przedsiębiorstwo Fair Play 2018

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym nagrodzili firmę SLICAN Diamentową Statuetką oraz Certyfikatem Fair Play za 2017.

 

Laur ten jest podsumowaniem zdobycia 15-cie lat pod rząd tytułu Przedsiębiorstwa FAIR PLAY. Program PFP popiera przedsiębiorczość, która opiera się na dobrych relacjach przedsiębiorców z klientami, dostawcami, pracownikami i społecznością lokalną. Ma również na celu promowanie społecznej odpowiedzialności biznesu.Mobilność i połączenie wielu kanałów komunikacji w jednej aplikacji. MessengerCTI już w sprzedaży. Sprawdź wersję mobilną i desktopową. Naprawdę warto.

Zachęcamy do zapoznania się i zakupu najnowszego rozwiązania - aplikacji Slican MessengerCTI. Mobilność i połączenie wielu kanałów komunikacji w jednym oprogramowaniu, komfortowa integracja komputera, telefonu stacjonarnego i smartfona zapewni użytkownikowi wygodę i elastyczną komunikację. Aplikacja działa z serwerami Slican NCP od fw 1.11 oraz z centralami hybrydowymi Slican IPx, MAC, CCT od fw 6.53.
Slican MessengerCTI.Mobile i MessengerCTI.Desktop - korzystaj z lepszej komunikacji.28.05.2018

Wycieczka szkolna z Zespołu Szkół im. M.Kopernika z Konina

Wycieczki szkolne w Slicanie to już standard. Uczniowie niektórych szkół odwiedzają nas co roku. Tak jak Zespołu Szkół im. M.Kopernika z Konina

Uczniowe z klasy telekomunikacji podczas zwiedzania firmy zapoznali  się z procesem produkcyjnym i technologicznym.  Następnie na  prezentacji, prowadzonej przez specjalistów z Działu Wsparcia Technicznego, uczniowie mogli poszerzyć informacje o konfigurowaniu i programowaniu central Slican. Wszyscy byli zadowoleni i zgodnie stwierdzili,że wycieczka się udała.


 18.05.2018

Szkolenie Partnerów Slican – już za nami.

25 maja spotkaliśmy się z Partnerami Slican w Centrum Konferencyjnym Hotelu Monet w podtoruńskich Łysomicach. To już niemal tradycja.

Naszych Partnerów zapoznaliśmy z nowościami i osiągnięciami. Nie zabrakło również podsumowania naszych działań operatorskich Foneo. Uczestnicy panelu dyskusyjnego na temat dotychczasowych wdrożeń i rozwiązań żywo reagowali na prezentowane treści.

Nagrodziliśmy wyróżniających się Partnerów Foneo.

 
Podobnie jak w latach ubiegłych frekwencja dopisała. Rozmowom nie było końca.03.04.2018

Telefon VPS-840P ponownie w ofercie

Cieszący sie ogromnym zainteresowaniem telefon VoIP VPS-840P z kolorowym wyświetlaczem ponownie w sprzedaży. Zapraszamy do zakupów.

Telefon ten adresowany jest do wymagającego użytkownika, który ceni komfort i jakość działania w pracy. Główne atuty  telefonu VPS-840P, które powinny zaspokoić oczekiwania klienta biznesowego to bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design.

 starsze informacje  

Fair Play   Google+