Oferta:

   Aplikacje

   Serwery

   Telefony

   Telefony VoIP

   Bramofony

   Domofony


   Gdzie kupić:

   Znajdź Dystrybutora


   Warto przeczytać:

   Integrujemy ...

   Infolinie API 

   Rozwiązania medyczne

   Rozwiązania CRM 

   Sieciowanie central

   Inteligentna firma

   Smartfon jako abonent IP

   MobilePhone 

   TAPI

   Telekonferencje

   Pathfinder

Inteligentna firma

Wieloletnie doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym, otwartość na nowości pozwala nam dostarczać "inteligentne rozwiązania", podobne do stosowanych w „inteligentnych budynkach”. W dobie automatyzacji, ograniczaniu interwencji ludzkiej, ciągłemu obniżaniu kosztów działalności oraz większej świadomości ekologicznej każdego z nas, integracja rozwiązań telekomunikacyjnych, kontroli dostępu i automatyki stała się wyzwaniem dla projektantów.

 

Zarówno prywatnie jak i w działalności zawodowej rośnie popyt na produkty lub kompleksowe rozwiązania, dzięki którym jednocześnie kontrolujemy wiele urządzeń, oszczędzamy czas, sprzęt, nakłady pracy i po prostu energię elektryczną. Dzięki tym rozwiązaniom czujemy się bezpieczniej i lepiej chronimy naszą własność.

Zintegrowane rozwiązania "Inteligentnej firmy" Slican dają możliwość zdalnego nadzoru oraz sterowania urządzeniami w budynku lub jego otoczeniu, które może odbywać się za pomocą centrali i telefonu stacjonarnego lub komórkowego.

Dlaczego warto zainwestować w rozwiązania Slican Inteligentna firma?
 
Jakie korzyści dają rozwiązania Slican Inteligentna firma ? Gdzie możesz stosować rozwiązania Slican Inteligentna firma ?
 
Do czego możesz wykorzystać rozwiązania Slican „Inteligentna firma”?

Slican „Inteligenta firma” - produkty, z których możesz korzystać:

 


Fair Play 2007   Google+