Oferta:

   Aplikacje

   Serwery

   Telefony

   Telefony VoIP

   Bramofony

   Domofony


   Gdzie kupić:

   Znajdź Dystrybutora


   Warto przeczytać:

   Integrujemy ...

   Infolinie API 

   Rozwiązania medyczne

   Rozwiązania CRM 

   Sieciowanie central

   Inteligentna firma

   Smartfon jako abonent IP

   MobilePhone 

   TAPI

   Telekonferencje

   Pathfinder

MobilePhone

Slican MobilePhone to usługa umożliwiająca korzystanie z telefonu komórkowego lub domowego tak jak z telefonu firmowego włączonego do centrali Slican.
Slican MobilePhone zwiększa mobilność pracowników i efektywność wykorzystania istniejących zasobów komunikacyjnych w każdej organizacji, niezależnie od miejsca i czasu.

Mogą z niej korzystać:

Usługi Slican MobilePhone wymagają:

 

Dodatkowo abonentom korzystającym z usługi Slican MobilePhone może być udostępniony serwis Callback. Pozwala to na realizację połączeń z telefonu równoległego na koszt centrali firmowej.

  • Callback ogranicza wykonywanie połączeń służbowych (z telefonu równoległego) wyłącznie do telefonów zapisanych w bazie danych centrali. Nie zachodzi niebezpieczeństwo utraty hasła i włamania do systemu telekomunikacyjnego firmy

  • Jako że użytkownik Callback nie ponosi żadnych opłat za połączenie można jako numery MobilePhone wprowadzić numery GSM prywatnych telefonów pracowników – mniej komórek służbowych.

  • Rozmowa w obu kierunkach zestawiana jest przez centralę firmową - do osoby dzwoniącej nie jest przesyłana prezentacja numeru osoby dzwoniącej. Odbierający połączenie jest przekonany, że dzwoni do niego osoba z siedziby firmy. Nie prezentujemy więc, ani numerów GSM telefonów służbowych czy prywatnych, nie publikujemy też numeru telefonu domowego.

Jak działa Slican MobilePhone?

 

Jak działa Slican MobilePhone i Callback?

Oddzwaniam nie płacąc za połączenie:

 

Dzwonię z telefonu prywatnego na koszt centrali:

 

Czytaj więcej o MobilePhoneCallback

 


Fair Play 2007   Google+