Oferta:

   Oprogramowanie

   Rozwiązania

   Centrale

   Telefony

   Telefony VoIP

   Bramofony

   Domofony

   Urządzenia audio

   Inne


   Gdzie kupić:

   Znajdź Dystrybutora


   Warto przeczytać:

   Upgrade systemu 

   Auto-provisioning

   Centrala w abonamencie

   Rozwiązania CRM 

   Zaawansowany IVR 

   Rozwiązania medyczne

Telefony systemowe IP   Telefony SIP   DECT IP   


Slican CTS-330.IP

Telefon systemowy IP idealnie pasujący do nowoczesnego biura, recepcji czy hotelu. Doskonała jakość dźwięku i łatwość obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Przeznaczony do współpracy z centralami Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. 


Slican CTS-330.IPBT

Ta rozszerzona funkcjonalnie wersja telefonu systemowego CTS-330.IP świetnie poradzi sobie w biurze, recepcji czy hotelu. Wbudowany bluetooth umożliwia użycie słuchawki typu Bluetooth co poprawia komfort pracy. Dedykowany do współpracy z centralami Slican.


Slican CTS-220.IP

Telefon systemowy IP z opcjonalnymi modułami Bluetooth i WiFi. Doskonale sprawdzi się w biurze, recepcji czy hotelu. Wystarczy podłączyć telefon do sieci LAN przedsiębiorstwa lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu. Przyciski BLF zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali.


Slican CTS-102.IP

Telefon systemowy IP idealnie pasujący do biura czy hotelu. Wystarczy włączyć telefon do firmowej sieci LAN lub w dowolnym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu. Współpracuje z serwerami Slican NCP, IPL-256, IPM-032IPU-14, IPS-08MAC-6400.


Slican VPS-802P (SIP)

Uniwersalny telefon IP zarówno dla biur, recepcji jak i hoteli. Czytelny wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski BLF usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne  i oszczędne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych.


Slican VPS-803TP (SIP)

Uniwersalny telefon IP zarówno dla biur, recepcji czy hoteli. Czytelny duży podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski BLF usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych.


Slican VPS-804P (SIP)

Uniwersalny telefon VoIP idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Doskonale nadaje się jako telefon biurowy jak również jako wyposażenie recepcji. Wieloliniowy wyświetlacz ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski BLF, dżwięk HD ułatwiają korzystanie z telefonu i poprawiają jego ergonomię.


Slican VPS-840P (SIP)

Uniwersalny telefon VoIP idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Czytelne przyciski BLF, kolorowy wyświetlacz LCD oraz szerokopasmowy dźwięk HD usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie telefonu zarówno w biurach jak i hotelach. 


Slican VPS-912G (SIP)

Uniwersalny telefon IP z dwoma portami gigabitowymi to odpowiedź na rosnące wymagania firmowych sieci IP. Dźwięk HD, czytelny duży podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski BLF pozwalają na efektywne korzystanie z telefonu i dostępnych zasobów sieciowych.


Slican DECT IP

Bezprzewodowy system Slican DECT IP współpracuje z centralami wyposażonymi w łącza VoIP. System ten gwarantuje pełną swobodę ruchu na terenie całej firmy i bezzakłóceniowe przekazywanie prowadzonych rozmów w trakcie przemieszczania się. Jakość dźwięku jest zawsze wysoka, niezależnie od miejsca prowadzonej rozmowy.Fair Play