Oferta:

   Oprogramowanie

   Rozwiązania

   Centrale

   Telefony

   Telefony VoIP

   Bramofony

   Domofony

   Urządzenia audio

   Inne


   Gdzie kupić:

   Znajdź Dystrybutora


   Warto przeczytać:

   Upgrade systemu 

   Auto-provisioning

   Centrala w abonamencie

   Rozwiązania CRM 

   Zaawansowany IVR 

   Rozwiązania medyczne

Slican PPS-48


Serwery  Slican IPL-256 oraz IPM-032 posiadają możliwość zwielokrotnienia portów na kartach wyposażeń abonenckich (ab i Up0), dlatego wskazane jest zastosowanie dedykowanych paneli krosowych które służą do rozdzielenia zwielokrotnionych portów. 

Zastosowanie tych paneli organizuje i porządkuje sieć podłączoną do centrali. Półki mocowania (przelotu kabli) umożliwiają wygodne przeplatanie kabli pomiędzy frontem i tyłem szafy 19 cali. Natomiast w zależności od sposobu podłączenia do sieci można zastosować następujące rodzaje paneli krosowych: 

Panel krosowy PPS-48RJ/12RJ.1U 

Panel  rozszywający 12 gniazd RJ45 (4 pary od strony centrali) na 48 gniazd RJ45(1para) do podłączenia za pomocą patchcordów do zakończenia sieci strukturalnej. 

Panel składa się z 6 płytek przełącznic, z których każda składa się z:

Panele krosowe PPS-48RJ/48LSA.1U 

Panel  rozszywający zawierający 48 gniazd RJ45 (podłączona wyłącznie środkowa para) na 48 par kontaktów łączówek LSA. Dedykowany jest do rozszycia wieloparowego kabla teletechnicznego w szafie dystrybucyjnej 19 cali.

Panel składa się z 6 modułów przełącznic, z których każda składa się z:

Panele krosowe  PPS-48RJ/192LSA.1U

Panel  rozszywający 48 gniazd RJ45 (wykorzystane wszystkie pary) na 192 pary kontaktów łączówek LSA. Dedykowany jest do rozszycia wieloparowych kabli teletechnicznych w szafie dystrybucyjnej 19 cali w wykorzystaniem zwielokrotnionych gniazd w kartach IPL/IPM. 

Panel składa się z 6 modułów przełącznic, z których każda składa się z: