Oferta:

   Oprogramowanie

   Rozwiązania

   Centrale

   Telefony

   Telefony VoIP

   Bramofony

   Domofony

   Urządzenia audio

   Inne


   Gdzie kupić:

   Znajdź Dystrybutora


   Warto przeczytać:

   Upgrade systemu 

   Auto-provisioning

   Centrala w abonamencie

   Rozwiązania CRM 

   Zaawansowany IVR 

   Rozwiązania medyczne

Telefony systemowe IP   Telefony SIP   DECT IP   


Slican CTS-330.IP

Biznesowy telefon systemowy IP idealnie pasujący do nowoczesnego biura, recepcji czy hotelu. Doskonała jakość dźwięku i łatwość obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Przeznaczony do współpracy z centralami Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. 


Slican CTS-330.IPBT

Ta rozszerzona funkcjonalnie wersja telefonu systemowego CTS-330.IP świetnie poradzi sobie w biurze, recepcji czy hotelu. Wbudowany bluetooth umożliwia użycie słuchawki typu Bluetooth co poprawia komfort pracy. Dedykowany do współpracy z centralami Slican.


Slican CTS-220.IP

Telefon systemowy IP z opcjonalnymi modułami Bluetooth i WiFi. Doskonale sprawdzi się w biurze, recepcji czy hotelu. Wystarczy podłączyć telefon do sieci LAN przedsiębiorstwa lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu. Przyciski BLF zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali.


Slican CTS-102.IP

Telefon systemowy IP idealnie pasujący do biura czy hotelu. Wystarczy włączyć telefon do firmowej sieci LAN lub w dowolnym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu. Współpracuje z serwerami Slican NCP, IPL-256, IPM-032IPU-14, IPS-08MAC-6400.


Slican VPS-802P (SIP)

Uniwersalny telefon IP zarówno dla biur, recepcji jak i hoteli. Czytelny wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski BLF usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne  i oszczędne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych.


Slican VPS-803TP (SIP)

Telefon IP przede wszystkim dla użytkowników biznesowych. Czytelny duży podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski BLF usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych. Świetnie nadaje się do roli telefonu biurowego czy hotelowego.


Slican VPS-804P (SIP)

Biznesowy telefon VoIP idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Wieloliniowy wyświetlacz ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski BLF, dżwięk HD ułatwiają korzystanie z telefonu i poprawiają jego ergonomię. Doskonale nadaje się jako podstawowy telefon biurowy jak również jako wyposażenie hotelowe.


Slican VPS-840P (SIP)

Zaawansowany telefon VoIP klasy business. Bogate menu ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski BLF, kolorowy wyświetlacz LCD oraz szerokopasmowy dźwięk HD usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie telefonu zarówno w biurach jak i hotelach.


Slican DECT IP

Bezprzewodowy system Slican DECT IP współpracuje z centralami wyposażonymi w łącza VoIP. System ten gwarantuje pełną swobodę ruchu na terenie całej firmy i bezzakłóceniowe przekazywanie prowadzonych rozmów w trakcie przemieszczania się. Jakość dźwięku jest zawsze wysoka, niezależnie od miejsca prowadzonej rozmowy.Fair Play   Google+